073-7579341

אירועים פרטיים בעין חמד גן אירועים

אין רומנטיקה גדולה יותר מלהתחתן או לערוך אירוע משמח בתוך טבע פראי ופורח, עם אוויר צלול, הרי גבוהים, חורשת עצים מפוארת ומעיינות צלולים בכל פינה. בשנים האחרונות יותר ויותר משפחות וזוגות בוחרים לחגוג את היום המאושר שלהם בחיק הטבע, ואין מיקום מושלם יותר מגן האירועים 'אחוזת עין חמד' כדי לקיים את האירוע שלכם.

W

לשבור את השגרה

חתונה בטבע היא ללא ספק חתונה ששוברת את השגרה ומציעה לאורחים שלכם חוויה שונה ומרגשת. לא עוד אולמות צפופים וחנוקים, עם שנדלירים מיושנים תלויים מהתקרה וחופה תבניתית ומשעממת. אחוזת עין חמד מציעים לכם אירוע של פעם בחיים, בתוך טבע פורח וקסום, במקום הכי רומנטי ומלא אווירה שקיים. את החופה הזו, המוקפת עצים, טבע, ציוץ ציפורים ואורות מנצנצים, אף אחד מהאורחים שלכם לא ישכח.

W

תכנון חתונה בשטח

אם כבר החלטתם שאתם מעוניינים בחתונה טבעית, אל תשכחו לדאוג לכמה דברים טרם קביעת האירוע, שכן הטבע על כל יופיו, איננו צפוי ויכול לטמון גם הפתעות פחות נעימות. צוות אולם האירועים של עין חמד ערוך כבר לכל התרחשות וישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם עם מזג אוויר, חנייה, נגישות לאירוע, חישוב מיקום השמש בשמיים ובניית סידורי השובה על פיה, התמודדות עם חרקים ומזיקים ועוד.

W

חתונה ביער – חתונת צהריים או ערב?

אחד הפיתויים הגדולים כאשר בוחרים לערוך חתונה ביער או בחורשה הוא לערוך אותה דווקא בצהריים כדי שאור השמש יציץ מבין ענפי העצים וכל יופיו של הטבע ייחשף במלוא תפארתו. מנגד, כאשר בוחרים לערוך חתונה ביער בלילה, לוקחים בחשבון שאמנם השמש לא נוכחת, אך הרומנטיקה כן וכן. האורות המנצנצים מן החשכה על ענפי העצים משווים אווירה נעימה, רגועה ורומנטית מאין כמוה.

צוות גן האירועים ערוך לכל חתונה שתבחרו, בכל שעה ובכל אקלים, וישמח לעמוד לשירותכם!

עין חמד-אירועים בלב הטבע השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
או התקשרו 073-7579341

Subscribe!